Program

Hudba
Neděle
5.
Červen
Neděle
13:00

Slet bubeníků

Workshop vedený učiteli ZUŠ a závěrečné vystoupení

Propojení praktikujících bubeníků na Vysočině za účelem výměny jejich teoretických a praktických zkušeností. Workshop proběhne od 13:00 do 18:00 pod vedením profesionálních lektorů (učitelé ZUŠ). Zápis je možný do naplnění kapacity 20 účastníků. Hlavní náplní setkání bude nácvik různých technik hraní a jejich následné využití ve společném vystoupení pro veřejnost, které začne v 18:00.

Zápisné                                                           100 , –

Vstupné na závěrečné vystoupení            dobrovolné

 

Více informací →

Hudba
Neděle
12.
Červen
Neděle
18:00

Fusion

Fusion je lokální hudební uskupení pro teenagery a zpívá známé popové a rockové hity ve sborové aranži. Kromě zpěvů máme živou kapelu a dokonce i taneční uskupení.

Vstupné na místě 80 Kč / 40 Kč (plné / zlevněné)

Více informací →

Hudba
Čtvrtek
16.
Červen
Čtvrtek
19:00

Vacuum Ball

Akce se koná v kavárně Sokolovna

Kapela vznikla v roce 2016 jako oldimeové trio Báry Preisslerové (kytara, zpěv), Vojty Noska (houslezpěv) a Zdenka Roha (banjo, zpěv). Během roku 2018 kapela přitvrdila s dalšími členy, BlankouPreisslerovou (basa) a Milanem Polreichem (bicí). Převzaté i vlastní folkové i jiné hity přepracovávalakapela do svého soundu, který zahrnovala pod stylový název se širokým záběrem všech různýchzvuků, tedy Americana. […]

Vstupné dobrovolné.

Více informací →

Buďte s námi ve spojení

Jsme v síti

Newsletter

Chcete o všem vědět první? Chcete dostávat novinky o tom, co se v divadle děje a nebo co vás čeká? Neváhejte a přihlašte se k našemu newsletteru.

    Náš provozovatel

    Logo Sokol