Podzimní program je připraven

Již 11. 9. 2022 se v exteriéru odehraje THE URGE – simultánní taneční představení ve veřejném prostoru, inspirované improvizacemi z období lock-downu, které vzniklo v mezinárodní koprodukci. (Foto Elli Stelzer)

16. – 18. 9. 2022 proběhne jihlavská část festivalu Malá Inventura – v programu je představení Cirkusu Mlejn FISH EYE – vizuální představení za sklem, Stransky art company uvede LAST DROP na téma úbytku vody na planetě a v neděli se děti mohou těšit na představení ZA DVEŘMI skupiny Fras. (Foto z Last Drop Vojtěch Brtnický)

24. 9. 2022 zahraje skupina Rendez-fou.

13. 10. 2022 taneční představení v podání Cécile da Costa a Antonie Formanové v produkci ProfitArts s názvem NOTHING ELSE, MOTHERS (foto Vojtěch Brtnický)

a hned následující den oslavíme 30 let taneční konzervatoře Duncan programem studentských choreografií.

Dále bude opět možnost zajít na představení divadelního studia De Facto Mimo, kultovní MIMOCHODNÍK bude hlavním programem letošní noci divadel a PREMIÉRA nového kusu bude v prosinci! Chystají se hudební večery, křest nové desky a další akce.

Buďte s námi ve spojení

Jsme v síti

Newsletter

Chcete o všem vědět první? Chcete dostávat novinky o tom, co se v divadle děje a nebo co vás čeká? Neváhejte a přihlašte se k našemu newsletteru.

    Náš provozovatel

    Logo Sokol