Akrobat

akrobat

Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás.

Kurzy pro děti a mládež

Nový cirkus pro děti

Cirkusové disciplíny pro Vaše děti. Kurz je zaměřen převážně na párovou akrobacii a na akrobacii na šálách, hrazdě a kruhu. Ale nejen na to. Děti se naučí například správně rozcvičovat nebo rovnoměrně zatěžovat obě strany těla. Vhodné pro rozvoj motorických schopností, koordinace pohybu, rovnováhy a vybití přebytečné energie hyperaktivních i klidných jedinců. Součástí kurzů je i příprava a realizace různých veřejných vystoupení. Přes léto organizujeme příměstské tábory.

Kurzy se otevírají vždy na školní pololetí a jsou určené dětem od 7 let. Aktuální ceny, termíny a obsazenost najdete na odkazu níže.

Zobrazit více →

Kurzy pro dospělé

saly

Nový cirkus pro dospělé

V průběhu kurzu začátečníků se frekventanti naučí základní zásady cvičení na šálách, šplh, základní pozice a jednoduché sestavy. Mírně pokročilí pak dále pokračují v rozšiřování spektra cviků a sestav. Ti nejpokročilejší pak s námi cvičí speciální sestavy na veřejná vystoupení nejen v DIODu. Cvičení akrobacie na šálách rozvíjí rovnoměrně celé tělo, je výborným posilovacím cvičením, zpevňuje, ale současně přispívá i k protažení, pružnosti a celkovému zlepšení kondice.

Kurzy se otevírají vždy na školní pololetí a jsou určené dospělým od 15 let. Aktuální ceny, termíny a obsazenost najdete na odkazu níže.

Zobrazit více →

Buďte s námi ve spojení

Jsme v síti

Newsletter

Chcete o všem vědět první? Chcete dostávat novinky o tom, co se v divadle děje a nebo co vás čeká? Neváhejte a přihlašte se k našemu newsletteru.

    Náš provozovatel

    Logo Sokol