Pro děti

18. 9. 2022 v 16:00

FRAS

Za dveřmi

Dobrodružná pohádka s papírovými loutkami pro děti od pěti let.

Uprostřed velkého města stojí velký dům, ve kterém žije mnoho různých lidí a zvířat. Někdy je v něm úplné ticho, jindy zase pořádný rozruch. Ticho tu bývá jen ve třetím, úplně posledním patře. Jáchym žije v prvním patře s maminkou a tatínkem. Má to tu moc rád, jen o prázdninách všichni kamarádi odjíždí pryč a Jáchym se potlouká kolem domu sám, protože tatínek i maminka jsou každý den v práci. Naštěstí se objeví Ema, která přijíždí na návštěvu za tetičkou do bytu číslo dva hned v přízemí. Ema miluje tajemství a záhady a ty na sebe opravdu dlouho nenechají čekat. Jen co se Ema s Jáchymem seznámí, otevírá se před nimi záhada, ve které hraje hlavní roli nerudný stařík a věčně zamčené dveře. Přesto, že se Jáchym trochu zdráhá, nedá se nic dělat, téhle záhadě děti prostě musí přijít na kloub.

Tvůrci: Johana Bártová, Jakub Müller, Antonie Rašilovová, Jakub Šulík
Premiéra: 18. 5. 2021, Alfred ve dvoře

KONÁ SE V RÁMCI PROJEKTU MALÁ INVENTURA V REGIONECH, VE SPOLUPRÁCI S NOVOU SÍTÍ

Toto představení je v roce 2022 podpořeno Novou sítí v rámci programu Nová krev na scéně a vzniklo za podpory divadla Alfred ve dvoře.

Vstupné 80 Kč / 250 Kč (jednotné vstupné / rodinné vstupné)

Vstupenky

Buďte s námi ve spojení

Jsme v síti

Newsletter

Chcete o všem vědět první? Chcete dostávat novinky o tom, co se v divadle děje a nebo co vás čeká? Neváhejte a přihlašte se k našemu newsletteru.

    Náš provozovatel

    Logo Sokol