Hudba

30. 9. 2021 v 17:30

pořádá město Jihlava s partnery

Večer Housing first

Program, který je součástí dvoudenní konference Housing First, bude zahrnovat přednášku na téma sociálního bydlení (od 17:30) a následně koncert místního umělce, který vystupuje pod jménem CURK. V kavárně svým setem naváže DJ Sestra. Konferenci pořádá statutární město Jihlava společně s Oblastní charitou Jihlava, Platformou pro sociální bydlení a s dalšími partnery za podpory Kraje Vysočina. Více informací najdete zde.

CURK: Originální jihlavský rapper CURK v DIODu poprvé vystoupil v únoru v rámci lockdownového vydání pořadu DIOD MUSIC BOX a teď ho můžeme vidět i naživo. CURK je 19 letý student z Jihlavy, který propojuje hip hop s precizním hudebním základem a vybroušeným DJingem. Curkovu tvorbu najdete na YouTube kanálu: https://www.youtube.com/channel/UCWDrkSjhA0aMouMfGFkzdmA.

DJ Sestra: Sestra? To je něco jako bratr s jiným pohlavím. Prská a třese se jako klobása na grilu, nohy se vám z ní točí jako by v nich byli roztoči. Sestra Elektro/RE-Edits/Indie – https://soundcloud.com/sestradj.

Vstup zdarma

Buďte s námi ve spojení

Jsme v síti

Newsletter

Chcete o všem vědět první? Chcete dostávat novinky o tom, co se v divadle děje a nebo co vás čeká? Neváhejte a přihlašte se k našemu newsletteru.

    Náš provozovatel

    Logo Sokol