Komunita
ester

21. 10. 2020 v 19:00

Ester a Josefína

Terapie sdílením – live tour 2020

Interaktivní přednáška o intimních vztazích a komunikaci v metropolích 21. století.

Milí příznivci a diváci přednášky Terapie sdílením LIVE!děkujeme Vám za zakoupení vstupenek na přednášky plánované v těchto městech:

14.10. Chomutov, v Městském divadle
19. 10. Prostějov, v Kině Metro 70
20.10. Hradec Králové, v Bio Central
21.10. Jihlava, v DIODu
Je nám velice líto, že ani jedna z událostí nemůže proběhnout v daných termínech.

Ve spolupráci s MOJE KINO LIVE proběhne 26.10. od 20.00 live stream naší přednášky, abyste jí mohli sledovat v pohodlí a bezpečí svých domovů. Odkaz bude platný do půlnoci a obdržíte jej od nás emailem pár dní před akcí.Cena vstupenky za online přenos se snižuje na jednotnou cenu 200Kč. Vámi již zakoupená vstupenka může zůstat v platnosti a částka, která je nad rámec, bude použita na podporu divadel a kin, které zrušením přišly o příjem. Pokud nemáte možnost sledovat přednášku Terapie sdílením LIVE online nebo chcete zakoupit vstupenku za nově stanovenou nižší cenu, napište prosím na email premysl.martinek@diod.cz do 18.10.2020. Původní vstupenka vám bude refundována v podobě poukazu. Vstupenku na online stream za nižší cenu si pak můžete zakoupit zde: https://goout.net/cs/listky/terapie-sdilenim-live/nyth

Všem přejeme, abychom tuto těžkou dobu překonali ve zdraví a s nadhledem!
Vaši Ester&Josefina a Honza Vojtko

330 Kč

Vstupenky

Buďte s námi ve spojení

Jsme v síti

Newsletter

Chcete o všem vědět první? Chcete dostávat novinky o tom, co se v divadle děje a nebo co vás čeká? Neváhejte a přihlašte se k našemu newsletteru.

    Náš provozovatel

    Logo Sokol