Pohyb

27. 1. 2022 v 19:30

Jana Korb / Stéphanie N’Duhirahe

STONES

Představení na pomezí fyzického divadla a současného cirkusu se jedinečným způsobem prolnou v čase i prostoru.

Projekt STONES je dialogem dvou sólových představení, která se potkávají na jevišti ve stejném čase. Able Bodies And Stones Jany Korb a Šrámy/La débattue Stéphanie N’Duhirahe se ve scénografii z kamenů, lan a hrazd zaměří na vztah mezi tělem, bolestí, fyzickými schopnostmi a vzpomínkami. Jana Korb v představení Able Bodies And Stones zkoumá možnosti svého těla na hranicích mezi adrenalinem a bolestí, cirkusovou fyzičkou a zraněním, disciplínou a alternativními schopnostmi. Stéphanie N’Duhirahe v projektu Šrámy/La débattue klade otázky: Co je vzpomínání? Co si my a naše těla uchováváme z různých životních příběhů? A jak je vůbec možné o bolesti mluvit? 

Umělecká režie, scénář, účinkují: Jana Korb, Stéphanie N’Duhirahe

Umělecká spolupráce: Jana Korb, Stéphanie N’Duhirahe, Hoppe Hoppinsky, Carmen Küster, Flo* Strass, Benjamin Richter, Jennie Zimmermann, Cécile N’Duhirahe, Hervé Munz, François N’Duhirahe

Konzultanti: Melmun Bajarchuu, B.M. Pekař

Zvukový design: Roman Džačár

Technická spolupráce: Hoppe Hoppinsky

Projekt vznikl s podporou: Gefördert von der Stadt Leipzig – Kulturamt, vom Deutsch-Tschechischen Zukunftsfonds, Fonds Darstellende Künste, Centrum choreografického rozvoje SE.S.TA und Villa Waldberta – Künstlerhaus der Stadt München, Unterstützt vom Verein zur Überwindung der Schwerkraft Berlin, KD Mlejn Praha, Internationales Frauen* Theater Festival Frankfurt, Chamäleon Theater Berlin, Schmilblick spolek Praha, Entrando em Cena São Paulo, Coletivo Galeria Gruta São Paulo, Magdalena München.

Vstupné 160 Kč / 100 Kč (plné / zlevněné)

 

 

Vstupenky

Buďte s námi ve spojení

Jsme v síti

Newsletter

Chcete o všem vědět první? Chcete dostávat novinky o tom, co se v divadle děje a nebo co vás čeká? Neváhejte a přihlašte se k našemu newsletteru.

    Náš provozovatel

    Logo Sokol