Komunita

4. 6. 2021 v 20:30

Jakub Škrdla, Adam Hruška

Narozeniny

DIODu je letos 10 let a tak bude mít v pátek 4. 6. pořádnou oslavu (v mezích zákona).

Začneme již ve 14:00 speciálními divadélky v oknech foyer divadla a sokolovny. V 15:00 překvapíme kolemjdoucí na Masarykově náměstí a od 20:30 vypukne finále před sokolovnou. Diváci se mohou těšit na kapelu The Shots, artisty, akrobatky a akrobaty z Akrobatu, parkuristy, gymnastky, světlo a stíny, otevřenou zahrádku, a to vše na celé ploše průčelí jihlavské sokolovny. Jelikož uvnitř se toho ještě příliš konat nemůže, rozhodl se tvůrčí tým pod vedení Jakuba Škrdly rozžít celou budovu divadla netypickým projektem, na jehož vzniku spolupracují především ti, pro které je DIOD a Sokol srdcovou záležitostí.

Klasické hlediště nám bude na narozeninách chybět a podívat se může přijít každý. Proto jsme pro vás připravili sadu netradičních vstupenek. Můžete jimi podpořit nejen vystupující performery a umělce, ale především naše divadlo. Vedle vstupenky navíc můžete získat dárky v barvách DIODu jako potítko, zápisník nebo tričko. Odměny si vyzvednete během akce u stánku před novým infocentrem Sokola.

Vystupují: The Shots, Tereza Georgieva, Shashik, Lucie Vopálenská, Dan Vopálenský, Vilma Bělochová, Katarína Ruschková, Pavla Vavrdová, Kateřina Mahelová, Marie Marečková, Dominiká Bémová, Eliška Krátká, Eliška Vostrá, Jasmína Demlová, Šárka Doláková, Andrea Santander, Carla Santander, Jan Bojanovský, Petr Coufal, Ema Komůrková, Lukáš Lavička, Ondřej Smrčka, Jakub Svoboda, Elena Krebsová, Jakub Semotán, Markéta Burdová, Veronika Coufalová, Šimon Škrdla, Jasmína Georgievová, Anna Bauer Šímová, Emílie Vacková, Bára Svobodová, Patrik Vítů a další
Světla: Radek Pytelka, Marek Střížovský
Režie: Jakub Škrdla

Vstupné různé

Vstupenky

Buďte s námi ve spojení

Jsme v síti

Newsletter

Chcete o všem vědět první? Chcete dostávat novinky o tom, co se v divadle děje a nebo co vás čeká? Neváhejte a přihlašte se k našemu newsletteru.

    Náš provozovatel

    Logo Sokol