Festival
LSD

13. 7. 2021 v 14:00

Místo: parkán u Brány Matky Boží

Letní scéna divadla DIOD

Poprvé v historii DIOD jsme připravili speciální letní program. Přesouváme se na venkovní scénu na Parkáně u Brány Matky Boží v centru Jihlavy. Večery zaplní koncert zpěvačky Lenky Dusilové, představení Gréta pražského divadla Letí, na scénu se vrátí jihlavští De Facto Mimo se svojí bizarní Genderamou, chybět nebude jubilejní dvacáté vydání PechaKucha Night na téma Guilty Pleasures a taky cirkusové představení Bratři speciál od dua Bratři v tricku.

V krásném historickém prostředí nabídneme ale už od odpoledne vymazlené workshopy pro děti. Budou se vyrábět loutky, šít tašky z bannerů, budou lekce akrobacie na šálách. Program na pozdní odpoledne pak zaplní místní i přespolní DJ’s.

Po celé odpoledne budou mít diváci k dispozici gastro zázemí, kde spojí síly café bar Sokolovna a lokální dodavatelé. Více informací o workshopech a doprovodném programu najdete zde.

Program bude kromě večerních akcí volně přístupný veřejnosti. Kompletní program a infomace o podmínkách ke vstupu (testy, očkování apod.) k dispozici zde.

Cena různá. (100Kč až 250Kč)

Buďte s námi ve spojení

Jsme v síti

Newsletter

Chcete o všem vědět první? Chcete dostávat novinky o tom, co se v divadle děje a nebo co vás čeká? Neváhejte a přihlašte se k našemu newsletteru.

    Náš provozovatel

    Logo Sokol