Festival
jenny

23. 5. 2021 v 15:00

místo: Park Gustava Mahlera, Jihlava

Fun Fatale – Michaela Stará a Jonatán Vnouček: Johnny & Jenny

Závozník z firmy JOHNNY SERVIS provádí svou denní rutinu, když se mu do cesty připlete tvrdohlavá a tak trochu záludná dívka. Díky ní se jeho běžný pracovní den změní v neobyčejné dobrodružství.
Neobvyklé manipulační hříčky, přesná dynamická akce a trochu kouzla k tomu. To je představení Johnny & Jenny – groteskní komiksový souboj pro celou rodinu o nadvládu nad toaletami.

Účinkují: Michaela Stará a Jonatán Vnouček
Dramaturgická a režijní spolupráce: Ondřej Holba 
Supervize: Lukáš Houdek
Foto: Matouš Bičák
Vzniklo za podpory: HAMU katedra nonverbálního divadla a JOHNNY SERVIS

Délka představení: 45 minut
Vhodné pro všechny diváky od 5 let

Nákupem vstupenky její držitel souhlasí s podmínkami návštěvy představení, které jsou v souladu s opatřeními proti šíření pandemie. Je třeba se podrobit měření tělesné teploty a evidenci osobních údajů (evidence a následná skartace v souladu s GDPR), prokázat se negativním testem PCR (starý max.7 dni) nebo AG (starý max. 72 h), potvrzením o očkování dokončeném nejméně před 2 týdny, lékařským potvrzením o prodělání nemoci covid 19 před max.90 dny, případně u dětí čestným prohlášením o pravidelném školním testování provedeném v uplynulých 2 dnech.
Po celou dobu trvání programu je nutné mít zakryté dýchací cesty a dodržovat pokyny pořadatele.

Vstupné: 50 Kč

Vstupenky

Buďte s námi ve spojení

Jsme v síti

Newsletter

Chcete o všem vědět první? Chcete dostávat novinky o tom, co se v divadle děje a nebo co vás čeká? Neváhejte a přihlašte se k našemu newsletteru.

    Náš provozovatel

    Logo Sokol