Festival
kabaret

20. 5. 2021 v 19:00

místo: Masarykovo náměstí, Jihlava

Fun Fatale – Kabaret

Večer nabitý krátkými čísly vzdušné i pozemní akrobacie doplněný o ukázky z chystaných novocirkusových premiér předních českých artistek. Kabaret zakončí společná taneční choreografie účinkujících akrobatek nastudovaná přímo pro tento večer.

Účinkují: Alžběta Tichá – vertikální lano, Aurora Jaguari – hulahoop, Duo Daewomen – pozemní akrobacie, Ariadna Vendelová – šála, Barbora Hora – chinese pole, Dorothea Hofmeisterová a Matylda Habartová – stojky, Vilma Bělochová – kruh, Florence Chervel – žonglování

Moderuje: Eliška Soukupová

Nákupem vstupenky její držitel souhlasí s podmínkami návštěvy představení, které jsou v souladu s opatřeními proti šíření pandemie. Je třeba se podrobit měření tělesné teploty a evidenci osobních údajů (evidence a následná skartace v souladu s GDPR), prokázat se negativním testem PCR (starý max.7 dni) nebo AG (starý max. 72 h), potvrzením o očkování dokončeném nejméně před 2 týdny, lékařským potvrzením o prodělání nemoci covid 19 před max.90 dny, případně u dětí čestným prohlášením o pravidelném školním testování provedeném v uplynulých 2 dnech.
Po celou dobu trvání programu je nutné mít zakryté dýchací cesty a dodržovat pokyny pořadatele.

Vstupné: 50 Kč

Vstupenky

Buďte s námi ve spojení

Jsme v síti

Newsletter

Chcete o všem vědět první? Chcete dostávat novinky o tom, co se v divadle děje a nebo co vás čeká? Neváhejte a přihlašte se k našemu newsletteru.

    Náš provozovatel

    Logo Sokol