Pohyb

26. 5. 2022 v 20:30

Koná se na Masarykově náměstí!

Festival Fun Fatale / Bellina Sorenson a kol.: Zlomky soudržnosti

Jak můžeme být dohromady?

Když pracujeme s partnerem na zemi či ve vzduchu, musíme být pevně zakotveni v přítomnosti a věnovat se jeden druhému. Jde především o neverbální komunikaci založenou na doteku rukou a nohou, která nás vede k fyzickému i psychickému pochopení přítomnosti. 
V práci si musíme důvěřovat. Důvěřovat sami sobě navzájem, abychom byli důslední ve fyzickém vnímání a abychom věřili tomu druhému, že tu pro nás bude v ten správný okamžik. 

Ke kterým hranicím je moje zodpovědnost? A kde už je zodpovědnost toho druhého? 

Proces založený na vzájemné důvěře, pro každého, aby udělal svoji část, ne méně, ne více, prostě tak, aby se naše energie propojily v jednu…
Dohromady můžeme vytvořit něco většího. 
Toto site-specific představení je vyvrcholením pětidenního procesu zkoumání různých aspektů práce s partnerem, spolupráce vzniklé na základech jako je cirkus, tanec, vzduch, země, předměty a zvuková kulisa. 
Sami jako jednotlivci bychom mohli jít rychleji, ale dohromady můžeme dojít dále. Je to příběh jednotnosti a soudržnosti, kde se mísí vnější prostředí s naším hlubokým podvědomím.

Vstupné dobrovolné.

Buďte s námi ve spojení

Jsme v síti

Newsletter

Chcete o všem vědět první? Chcete dostávat novinky o tom, co se v divadle děje a nebo co vás čeká? Neváhejte a přihlašte se k našemu newsletteru.

    Náš provozovatel

    Logo Sokol