Komunita

1. 4. 2021 v 19:30

DIOD slaví 10 let!

Přesně 1. 4. 2011 se poprvé rozsvítila světla, připravili herci a rozjel se příběh, který zdaleka nekončí. V Jihlavě se otevřel nový multifunkční divadelní sál, který od té doby přivítal tisíce diváků a stovky herců, performerů, akrobatů, hudebníků, cestovatelů a dalších umělců doslova z celého světa. Tento den si stojí za to připomenout. Od 11 do 18 hodin si tak budeme moci poprvé přijít do kavárny Sokolovna na dobrou kávu od rodinné pražírny Pikola nebo na pivo Bernard. Zatím teda jen s sebou, ale doufejme, že si brzy u nás v Sokolovně, která po třech letech vystřídá provoz populárního baru Bioskop, budete moct posedět.

V 19:30 pak začne z jihlavských kulturních instutucí proudit zelené světlo jako vzpomínka na dobu, kdy k nám mohli chodit i diváci a jako připomenutí toho, že DIOD je dnes nedílnou a důležitou součástí jihlavské kulturní scény. Naše zelená energie se bude tavit v Horáckém divadle, DKO, OGV, kině Dukla a Centru dokumentárního filmu, ZUŠce nebo na jihlavském magistrátu či v redakci ČRo Vysočina. Tu skutečnou oslavu, při které se budeme moci setkat, si zatím schováme na později.

Vstup zdarma

Sledujte událost na facebooku

Buďte s námi ve spojení

Jsme v síti

Newsletter

Chcete o všem vědět první? Chcete dostávat novinky o tom, co se v divadle děje a nebo co vás čeká? Neváhejte a přihlašte se k našemu newsletteru.

    Náš provozovatel

    Logo Sokol